Penzion Český Krumlov Svět :::

Penzion Svět / Český Krumlov

Penzion Svět nabízí ubytování v jednom z nejkrásnějších měst v ČR v Českém Krumlově. Všem hostům penzionu se nabízí nádherný pohled na toto historické jihočeské město. Poloha penzionu leží v části zvané Horní Brána v Rožmberské ulici, v jednom z nejstarších domů této čtvrti. Penzion Svět prošel rozsáhlou rekonstrukcí, který uspokojí i nejnáročnější hosty. Centrum města je od penzionu vzdáleno asi šest minut pěší chůzí a ten a samý čas je vzdáleno autobusové nádraží.


Ubytování
Penzion Svět poskytuje ubytování v apartmá, které jsou tvořeny dvěmi dvoulůžkovými pokoji. Hosté dále mohou využít třílůžkový pokoj 1 s vanou a 1 se sprchou a 3 dvoulůžkové pokoje. K vybavením pokojů patří vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, rádio, bezdrátové připojení k internetu a minibar.V penzionu Svět je i jídelna a zahrada s krbem, ve které ráno posnídáte nebo zde můžete v průběhu dne i večera posedět v příjemném prostředí. Ubytování je možné v průběhu celého roku, s možností parkovaní před penzionem nebo zprostředkovaně v garáži.


Služby
Na Vaší žádost Vám penzion Svět velmi rád zprostředkuje různé druhy služeb. Jedná se zejména půjčování jízdních kol, lodí za speciální ceny pro naše hosty, možnost telefonování, přístupu k internetu a elektronické poště. Všem hostům je nabízena vyzvednutí na vlakovém nádraží v Českém Krumlově ZDARMA.

Restaurace
Posnídat můžete v jídelně a zahradě s krbem. Ceny již zahrnují bohatou snídani. Na Vaše přání možnost polopenze. 

Okolí
Český Krumlov je klenot mezi českými městy. Při návštěvě tohoto města na Vás dýchne bohatá historie sahající do dávných let. Paměhodnosti, které by jste měli navštívit jsou Klášter Zlatá Koruna, nebo klášter ve Vyšším Brodě, jenž patří mezi největší a umělecky nejcennější klášterní areály v Čechách. Doporučuje se rovněž město Rožmberk nad Vltavou s romanticko-gotickým hradem.

Penzion Český Krumlov Svět - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Český Krumlov Svět - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov Svět -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov Svět - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov Svět - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Český Krumlov Svět - Pokoje jsou vybaveny televizorem

::: Adresa :::

Penzion Svět, Rožmberská 89
Český Krumlov 38101 Česká Republika
Pension-Cesky-Krumlov-Svet@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion Svět ubytování Český Krumlov Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: